@Animeholik | 19-03-2019 | Spis najlepszych anime z całego 2018 roku
widok:
Album zawierający infografiki z informacjami dotyczącymi najfajniejszych anime z 2018 roku, wskazanych w rankingu serwisu Animeholik.pl. Na liscie znalazły się komedie anime, romanse, dramaty, fantasy i inne popularne gatunki. Więcej o tym jak zostały przydzielone punkty w rankingu znajduje się na stronie źródłowej: https://www.animeholik.pl/2019/01/top-40-najlepszych-seriali-anime-2018.html

Miejsce 1: Boku no Hero Academia 3

hosting zdjęć Miejsce 1: Boku no Hero Academia 3

Przed Izuku Midoriyą oraz resztą młodych bohaterów pojawiają się nowe wyzwania. Złoczyńcy dają o sobie znać jeszcze mocniej niż w poprzednich sezonach, sprawiając, że letni obóz szkoleniowy staje się dla młodzieży walką o przetrwanie.

Miejsce 2: Violet Evergarden

hosting zdjęć Miejsce 2: Violet Evergarden

Dochodząca do siebie po wojnie, Violet rozpoczyna nowe życie jako Auto Memory Doll. Pracując w firmie świadczącej usługi pocztowe, zamienia myśli i uczucia innych na listy, jednocześnie starając się lepiej poznać znaczenie słów „Kocham Cię”.

Miejsce 3: Shingeki no Kyojin Sezon 3

hosting zdjęć Miejsce 3: Shingeki no Kyojin Sezon 3

W trzecim sezonie Attack on Titan dowiadujemy się nowych rzeczy o tytanach i rodzinie królewskiej. Zostaje też wprowadzona postać Kenny’ego Ackermanna - człowieka dzięki któremu Levi Ackermann jest tym, kim jest.

Miejsce 4: Gintama.: Shirogane no Tamashii-hen

hosting zdjęć Miejsce 4: Gintama.: Shirogane no Tamashii-hen

Dwie części adaptujące finałowy wątek fabularny Gintamy. Poważne odcinki dotyczące konfliktu zagrażającemu istnieniu Ziemi, są przeplatane odcinkami wypełnionymi humorem charakterystycznym dla tej serii.

Miejsce 5: Steins;Gate 0

hosting zdjęć Miejsce 5: Steins;Gate 0

Przenosimy się do świata, w którym Rintarou Okabe nie zdołał ocalić ukochanej. Załamany bohater zdecydował się porzucić kitel szalonego naukowca i wieść życie normalnego studenta. Sytuację zmienia pojawianie się przyjaciółki Kurisu Makise i pewnej Sztucznej Inteligencji.

Miejsce 6: Saiki Kusuo no Ψ-nan 2

hosting zdjęć Miejsce 6: Saiki Kusuo no Ψ-nan 2

Życie Saikiego Kusuo nie zrobiło ani jednego kroku w kierunku normalności. Nowi uczniowie doprowadzają do wielu absurdalnych sytuacji, sprawiając, że nasz bohater musi mieć się na baczności, aby jego moce się nie wydały.

Miejsce 7: JoJo no Kimyou na Bouken: Ougon no Kaze

hosting zdjęć Miejsce 7: JoJo no Kimyou na Bouken:  Ougon no Kaze

Akcja nowej części JoJo no Kimyou na Bouken przenosi nas do Neapolu. Tutaj żyje 15-letni Giorno Giovanna, mający pewne powiązania z rodem Joestarów. Nasz bohater postanawia dołączyć do gangu, by od wewnątrz pozbyć się tego co najgorsze w mafijnej organizacji.

Miejsce 8: Sora yori mo Tooi Basho

hosting zdjęć Miejsce 8: Sora yori mo Tooi Basho

Podróż statkiem na Antarktydę wymaga dużo zapału i odwagi. Na szczęście nasze cztery bohaterki mają tego pod dostatkiem, dlatego z przyjemnością możemy obserwować ich niesamowitą podróż i walkę o osiągnięcie czegoś wielkiego.

Miejsce 9: Mo Dao Zu Shi

hosting zdjęć Miejsce 9: Mo Dao Zu Shi

Wei Wuxian, był arcymistrzem demonicznej sekty, jednak koniec końców został zabity przez zjednoczone siły potężnych klanów. Po latach powraca do życia za sprawą szaleńca, który ofiarowuje mu swoje ciało, a następnie dołącza do człowieka, który był niegdyś jego wrogiem.

Miejsce 10: Hinamatsuri

hosting zdjęć Miejsce 10: Hinamatsuri

Hina, młoda dziewczyna o nadprzyrodzonych mocach, trafia pod dach członka yakuzy o imieniu Nitta. Chociaż nietypowe umiejętności dziewczyny mogą się wydawać przydatne, to potrafią przysporzyć wielu problemów.

wykop.pl Wrzuć na Wykop pobierz zdjęcia Pobierz wszystko (1.33 MB) zgłoś naruszenie Zgłoś naruszenie regulaminu
Link do tej galerii (miniaturka - BBcode):
Link do tej galerii (miniaturka - HTML):
Link do tej galerii (statyczny):
Słowa kluczowe: anime, seriale, ranking, 2018
© 2009 FotoWrzut.pl BETA kontakt | pomoc
Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.